D38999/26WH53PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WH53PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WH53PC
Tau Wae D38999/26WH53PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1221 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926WH53PC
SD38999/26WH53PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WH53PB-LC
D38999/26WH53PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1333 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WH53PBL
D38999/26WH53PBL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1071 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN
Tikiake: D38999/26WH53PC-LC.pdf
D38999/26WH53PD
D38999/26WH53PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/26WH53PD.pdf
D38999/26WH53PCL
D38999/26WH53PCL
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC
D38999/26WH53PC
Tikiake: D38999/26WH53PC.pdf
Tikiake: D38999/26WH53PB-LC.pdf
D38999/26WH53PC
D38999/26WH53PC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26WH53PC.pdf
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC-LC
Tikiake: D38999/26WH53PD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel