D38999/26WD18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WD18SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: D38999/26WD18SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WD18SC
Tau Wae D38999/26WD18SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1804 pcs Pepa Raraunga D38999/26WD18SC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899926WD18SC
SD38999/26WD18SC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WD18SC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WD18SC
D38999/26WD18SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP