| Tau Wae | D38999/26WD18PC | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2042 pcs | Pepa Raraunga | D38999/26WD18PC.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | Shielded | Rahi Rahi, MIL | D |
| Rahi Hiku - Whakauru | 15-18 | Rauemi Hee | Aluminum |
| Kua oti te Rei | Olive Drab Cadmium | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | SD38999/26WD18PC |
| Whakatakotoranga | C | Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tau o nga Tauranga | 18 | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Tae Whakatu | - | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 1 Weeks |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Pato Tere | Threaded | Whakaahuatanga Taipitopito | 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |