D38999/26WD15PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WD15PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/26WD15PC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WD15PC
Tau Wae D38999/26WD15PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1804 pcs Pepa Raraunga D38999/26WD15PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926WD15PC
SD38999/26WD15PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WD15PC-LC
D38999/26WD15PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
I roto i te taonga: 1784 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WD15PB-LC
D38999/26WD15PB-LC
I roto i te taonga: 2207 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WD15PC-LC
D38999/26WD15PC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE