D38999/26MJ46PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26MJ46PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 705 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26MJ46PC
Tau Wae D38999/26MJ46PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 705 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/26MJ46PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26MJ46PC
D38999/26MJ46PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP