D38999/26FJ46PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FJ46PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 918 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FJ46PC
Tau Wae D38999/26FJ46PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 918 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SD38999/26FJ46PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FJ46PD
D38999/26FJ46PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 482 pcs
Tikiake: D38999/26FJ46PD.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 728 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FJ46PB
D38999/26FJ46PB
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake:
D38999/26FJ46PC-LC
D38999/26FJ46PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1186 pcs
Tikiake: D38999/26FJ46PC-LC.pdf
I roto i te taonga: 932 pcs
Tikiake: D38999/26FJ46PB.pdf
D38999/26FJ46PC-LC
D38999/26FJ46PC-LC
I roto i te taonga: 1418 pcs
D38999/26FJ46PBL
D38999/26FJ46PBL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
D38999/26FJ46PB-LC
D38999/26FJ46PB-LC
D38999/26FJ46PCL
D38999/26FJ46PCL
Tikiake: D38999/26FJ46PB-LC.pdf
D38999/26FJ46PC
D38999/26FJ46PC
I roto i te taonga: 696 pcs
Tikiake: D38999/26FJ46PC.pdf
D38999/26FJ46PD-LC
D38999/26FJ46PD-LC
Tikiake: D38999/26FJ46PD-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel