D38999/26FF32SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32SC
Tau Wae D38999/26FF32SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1428 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926FF32SC
SD38999/26FF32SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32SBL
D38999/26FF32SBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2606 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FF32SCL
D38999/26FF32SCL
I roto i te taonga: 2216 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FF32SB-LC
D38999/26FF32SB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Tikiake: D38999/26FF32SB-LC.pdf
D38999/26FF32SC
D38999/26FF32SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/26FF32SC.pdf
D38999/26FF32SC-LC
D38999/26FF32SC-LC
Tikiake: D38999/26FF32SC-LC.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
D38999/26FF32SD
D38999/26FF32SD
Tikiake: D38999/26FF32SD.pdf
D38999/26FF32SC
D38999/26FF32SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Tikiake: D38999/26FF32SC.pdf
D38999/26FF32SC-LC
D38999/26FF32SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/26FF32SD.pdf
D38999/26FF32SC-LC
D38999/26FF32SC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel