D38999/26FE26PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FE26PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FE26PA-LC
Tau Wae D38999/26FE26PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2809 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL E Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-30959 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.406" (35.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FE26PB
D38999/26FE26PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1831 pcs
Tikiake: D38999/26FE26PB.pdf
RFQ
D38999/26FE26JN
D38999/26FE26JN
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1332 pcs
Tikiake: D38999/26FE26JN.pdf
RFQ
D38999/26FE26PA-LC
D38999/26FE26PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Tikiake: D38999/26FE26PA-LC.pdf
D38999/26FE26JN-LC
D38999/26FE26JN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Tikiake: D38999/26FE26JN-LC.pdf
D38999/26FE26PA
D38999/26FE26PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FE26PA.pdf
D38999/26FE26PALC
D38999/26FE26PALC
Tikiake: D38999/26FE26PALC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
Tikiake: D38999/26FE26JN.pdf
Tikiake: D38999/26FE26PB.pdf
D38999/26FE26PAL
D38999/26FE26PAL
Tikiake:
Tikiake: D38999/26FE26PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel