D38999/26FD19PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD19PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD19PC
Tau Wae D38999/26FD19PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1600 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SD38999/26FD19PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD19PCL
D38999/26FD19PCL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2576 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FD19PC-LC
D38999/26FD19PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1852 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FD19PC-LC
D38999/26FD19PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/26FD19PC-LC.pdf
D38999/26FD19PD
D38999/26FD19PD
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26FD19PB-LC
D38999/26FD19PB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: D38999/26FD19PB-LC.pdf
D38999/26FD19PB
D38999/26FD19PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/26FD19PB.pdf
D38999/26FD19PC
D38999/26FD19PC
Tikiake: D38999/26FD19PC.pdf
D38999/26FD19PBL
D38999/26FD19PBL
D38999/26FD19PC-LC
D38999/26FD19PC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
D38999/26FD19PC
D38999/26FD19PC
Tikiake: D38999/26FD19PC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel