D38999/26FD18SC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD18SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD18SC
Tau Wae D38999/26FD18SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1897 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926FD18SC
SD38999/26FD18SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD18SB
D38999/26FD18SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2298 pcs
Tikiake: D38999/26FD18SB.pdf
RFQ
D38999/26FD18SC-LC
D38999/26FD18SC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE