D38999/26FD18PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD18PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD18PD
Tau Wae D38999/26FD18PD Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2071 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926FD18PD
SD38999/26FD18PD
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD18PD
D38999/26FD18PD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1597 pcs
Tikiake: D38999/26FD18PD.pdf
RFQ
D38999/26FD18PC-LC
D38999/26FD18PC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
I roto i te taonga: 2352 pcs
Tikiake: D38999/26FD18PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FD18PD
D38999/26FD18PD
Tikiake: D38999/26FD18PD.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Tikiake:
D38999/26FD18PD-LC
D38999/26FD18PD-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Tikiake: D38999/26FD18PD-LC.pdf
D38999/26FD18PE
D38999/26FD18PE
Tikiake: D38999/26FD18PE.pdf
Tikiake:
D38999/26FD18PDL
D38999/26FD18PDL
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FD18PE.pdf
D38999/26FD18PD-LC
D38999/26FD18PD-LC
D38999/26FD18PCL
D38999/26FD18PCL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel