D38999/26FD18PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD18PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III PLUG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD18PC
Tau Wae D38999/26FD18PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2160 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/26FD18PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD18PBL
D38999/26FD18PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
I roto i te taonga: 1214 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FD18PC
D38999/26FD18PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1462 pcs
Tikiake: D38999/26FD18PC.pdf
RFQ
D38999/26FD18PB-LC
D38999/26FD18PB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: D38999/26FD18PB-LC.pdf
D38999/26FD18PC-LC
D38999/26FD18PC-LC
Tikiake: D38999/26FD18PC-LC.pdf
D38999/26FD18PC
D38999/26FD18PC
Tikiake: D38999/26FD18PC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Tikiake:
D38999/26FD18PC-LC
D38999/26FD18PC-LC
D38999/26FD18PB
D38999/26FD18PB
Tikiake: D38999/26FD18PB.pdf
D38999/26FD18PCL
D38999/26FD18PCL
D38999/26FD18PB-USHST3
D38999/26FD18PB-USHST3
Tikiake: D38999/26FD18PB-USHST3.pdf
D38999/26FD18PC-LC
D38999/26FD18PC-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel