D38999/26FD15SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD15SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD15SC
Tau Wae D38999/26FD15SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1596 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/26FD15SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A