D38999/26FD15PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD15PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD15PC
Tau Wae D38999/26FD15PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2011 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/26FD15PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD15PB
D38999/26FD15PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2021 pcs
Tikiake: D38999/26FD15PB.pdf
RFQ
D38999/26FD15PC
D38999/26FD15PC
I roto i te taonga: 1635 pcs
Tikiake: D38999/26FD15PC.pdf
RFQ
D38999/26FD15PC-LC
D38999/26FD15PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
Tikiake: D38999/26FD15PC-LC.pdf
D38999/26FD15PC
D38999/26FD15PC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FD15PC.pdf
D38999/26FD15PA-LC
D38999/26FD15PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Tikiake:
D38999/26FD15PC-LC
D38999/26FD15PC-LC
D38999/26FD15PD
D38999/26FD15PD