D38999/24WH55SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH55SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III JAM NUT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH55SC
Tau Wae D38999/24WH55SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1059 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/24WH55SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WH55SB-LC
D38999/24WH55SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 1335 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 5506 pcs
Tikiake: D38999/24WH55SB-LC.pdf
RFQ
D38999/24WH55SB
D38999/24WH55SB
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Tikiake: D38999/24WH55SB.pdf
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT
D38999/24WH55SC
D38999/24WH55SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WH55SC.pdf
D38999/24WH55SD
D38999/24WH55SD
Tikiake: D38999/24WH55SD.pdf
Tikiake: D38999/24WH55SB.pdf
D38999/24WH55SC
D38999/24WH55SC
Tikiake: D38999/24WH55SC.pdf
D38999/24WH55SD-LC
D38999/24WH55SD-LC
Tikiake: D38999/24WH55SD-LC.pdf
D38999/24WH55SC-LC
D38999/24WH55SC-LC
Tikiake: D38999/24WH55SC-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel