D38999/24WH53PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH53PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III JAM NUT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH53PC
Tau Wae D38999/24WH53PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1524 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/24WH53PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A