D38999/24WD15SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD15SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SCKT
Ngā Rauemi: D38999/24WD15SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD15SC
Tau Wae D38999/24WD15SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2319 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD15SC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924WD15SC
SD38999/24WD15SC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WD15SC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD15SD
D38999/24WD15SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1958 pcs
Tikiake: D38999/24WD15SD.pdf
RFQ
D38999/24WD15SC
D38999/24WD15SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1426 pcs
Tikiake: D38999/24WD15SC.pdf
RFQ
D38999/24WD15SB
D38999/24WD15SB
Tikiake: D38999/24WD15SB.pdf
D38999/24WD15SB-LC
D38999/24WD15SB-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Tikiake: D38999/24WD15SB-LC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: D38999/24WD15SB.pdf
D38999/24WD15SC-LC
D38999/24WD15SC-LC
Tikiake: D38999/24WD15SC-LC.pdf
D38999/24WD15SC-LC
D38999/24WD15SC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Tikiake:
D38999/24WD15SC
D38999/24WD15SC
Tikiake: D38999/24WD15SC.pdf
D38999/24WD15SC-LC
D38999/24WD15SC-LC
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel