D38999/24WD15PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD15PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/24WD15PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD15PC
Tau Wae D38999/24WD15PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1402 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD15PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SD38999/24WD15PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD15PB-LC
D38999/24WD15PB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 2641 pcs
Tikiake: D38999/24WD15PB-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
I roto i te taonga: 1268 pcs
RFQ
D38999/24WD15PC
D38999/24WD15PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: D38999/24WD15PC.pdf
D38999/24WD15PD
D38999/24WD15PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WD15PD.pdf
Tikiake: D38999/24WD15PD.pdf
Tikiake:
D38999/24WD15PC-LC
D38999/24WD15PC-LC
Tikiake: D38999/24WD15PC-LC.pdf
D38999/24WD15PE
D38999/24WD15PE
Tikiake: D38999/24WD15PE.pdf
D38999/24WD15PC
D38999/24WD15PC
Tikiake: D38999/24WD15PC.pdf
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24WD15PB
D38999/24WD15PB
Tikiake: D38999/24WD15PB.pdf
D38999/24WD15PC-LC
D38999/24WD15PC-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel