D38999/24FJ46PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ46PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III JAM NUT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 845 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ46PC
Tau Wae D38999/24FJ46PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 845 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/24FJ46PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ46PB
D38999/24FJ46PB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 764 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ46PC
D38999/24FJ46PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4429 pcs
Tikiake: D38999/24FJ46PC.pdf
RFQ
D38999/24FJ46PC-LC
D38999/24FJ46PC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT