D38999/24FF18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FF18SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III JAM NUT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 733 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FF18SC
Tau Wae D38999/24FF18SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 733 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/24FF18SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 5A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FF18SC-LC
D38999/24FF18SC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT