D38999/24FD15PC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FD15PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III JAM NUT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FD15PC
Tau Wae D38999/24FD15PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1993 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/24FD15PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FD15PB-LC
D38999/24FD15PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 1675 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FD15PC
D38999/24FD15PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4392 pcs
Tikiake: D38999/24FD15PC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PD
D38999/24FD15PD
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: D38999/24FD15PD.pdf
Tikiake: D38999/24FD15PD.pdf
D38999/24FD15PC-LC
D38999/24FD15PC-LC
Tikiake: D38999/24FD15PC-LC.pdf
D38999/24FD15PC
D38999/24FD15PC
Tikiake: D38999/24FD15PC.pdf
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Tikiake: D38999/24FD15PB-LC.pdf
D38999/24FD15PC-LC
D38999/24FD15PC-LC
D38999/24FD15PB
D38999/24FD15PB
Tikiake: D38999/24FD15PB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel