D38999/20ZE26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20ZE26PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20ZE26PA
Tau Wae D38999/20ZE26PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1487 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/20ZE26PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20ZE26PA-LC
D38999/20ZE26PA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 5996 pcs
Tikiake: D38999/20ZE26PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20ZE26JN
D38999/20ZE26JN
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4669 pcs
Tikiake: D38999/20ZE26JN.pdf
RFQ
D38999/20ZE26PA-LC
D38999/20ZE26PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
D38999/20ZE26JC-LC
D38999/20ZE26JC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Tikiake: D38999/20ZE26JC-LC.pdf
D38999/20ZE26PA
D38999/20ZE26PA
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP