D38999/20WH55SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WH55SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WH55SC
Tau Wae D38999/20WH55SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1464 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/20WH55SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WH55SC-LC
D38999/20WH55SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 4092 pcs
Tikiake: D38999/20WH55SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20WH55SB-LC
D38999/20WH55SB-LC
I roto i te taonga: 4779 pcs
Tikiake: D38999/20WH55SB-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
D38999/20WH55SD
D38999/20WH55SD
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Tikiake:
D38999/20WH55SC
D38999/20WH55SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20WH55SC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
D38999/20WH55SB
D38999/20WH55SB
Whakaahuatanga: 8D 55C 55#20 SKT RECP
D38999/20WH55SC
D38999/20WH55SC
I roto i te taonga: 818 pcs
Tikiake: D38999/20WH55SC.pdf
Tikiake: D38999/20WH55SB.pdf
Tikiake: D38999/20WH55SB.pdf
D38999/20WH55SC-LC
D38999/20WH55SC-LC
Tikiake: D38999/20WH55SD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel