D38999/20WD19PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WD19PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WD19PC
Tau Wae D38999/20WD19PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2588 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SD38999/20WD19PC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20WD19PC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WD19PB-LC
D38999/20WD19PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2529 pcs
Tikiake: D38999/20WD19PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD19PBL
D38999/20WD19PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 2734 pcs
Tikiake:
RFQ
Tikiake:
D38999/20WD19PC-LC
D38999/20WD19PC-LC
Tikiake: D38999/20WD19PC-LC.pdf
D38999/20WD19PB
D38999/20WD19PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20WD19PB.pdf
D38999/20WD19PC
D38999/20WD19PC
Tikiake: D38999/20WD19PC.pdf
D38999/20WD19PC
D38999/20WD19PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: D38999/20WD19PC.pdf
D38999/20WD19PC-LC
D38999/20WD19PC-LC
Tikiake: D38999/20WD19PB.pdf
D38999/20WD19PC-LC
D38999/20WD19PC-LC
D38999/20WD19PCL
D38999/20WD19PCL
Tikiake: D38999/20WD19PBLC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel