D38999/20WD15SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WD15SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WD15SC
Tau Wae D38999/20WD15SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2185 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/20WD15SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WD15SB-LC
D38999/20WD15SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 1757 pcs
Tikiake: D38999/20WD15SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15SC-LC
D38999/20WD15SC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1938 pcs
Tikiake: D38999/20WD15SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15SD
D38999/20WD15SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Tikiake:
D38999/20WD15SC
D38999/20WD15SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20WD15SC.pdf
D38999/20WD15SC-LC
D38999/20WD15SC-LC
Tikiake:
D38999/20WD15SC
D38999/20WD15SC