D38999/20WD15PC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WD15PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WD15PC
Tau Wae D38999/20WD15PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1638 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-27872
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WD15PB
D38999/20WD15PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1888 pcs
Tikiake: D38999/20WD15PB.pdf
RFQ
D38999/20WD15PB-LC
D38999/20WD15PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 2183 pcs
Tikiake: D38999/20WD15PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15PC
D38999/20WD15PC