D38999/20FJ46PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FJ46PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/20FJ46PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 917 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FJ46PC
Tau Wae D38999/20FJ46PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 917 pcs Pepa Raraunga D38999/20FJ46PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899920FJ46PC
SD38999/20FJ46PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FJ46PC-LC
D38999/20FJ46PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1261 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/20FJ46PA-LC
D38999/20FJ46PA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1492 pcs
Tikiake: D38999/20FJ46PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20FJ46PC
D38999/20FJ46PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP