D38999/20FF32SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FF32SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/20FF32SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FF32SC
Tau Wae D38999/20FF32SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1741 pcs Pepa Raraunga D38999/20FF32SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899920FF32SC
SD38999/20FF32SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FF32SC
D38999/20FF32SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4301 pcs
Tikiake: D38999/20FF32SC.pdf
RFQ
D38999/20FF32SB
D38999/20FF32SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1755 pcs
Tikiake: D38999/20FF32SB.pdf
RFQ
D38999/20FF32SC-LC
D38999/20FF32SC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Tikiake: D38999/20FF32SC-LC.pdf
D38999/20FF32SB-LC
D38999/20FF32SB-LC
Tikiake: D38999/20FF32SB-LC.pdf
D38999/20FF32SD
D38999/20FF32SD
Tikiake: D38999/20FF32SD.pdf
D38999/20FF32SC
D38999/20FF32SC