D38999/20FD19SC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD19SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/20FD19SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD19SC
Tau Wae D38999/20FD19SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1997 pcs Pepa Raraunga D38999/20FD19SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SD38999/20FD19SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD19SC
D38999/20FD19SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1720 pcs
Tikiake: D38999/20FD19SC.pdf
RFQ
D38999/20FD19SBL
D38999/20FD19SBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2845 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/20FD19SD
D38999/20FD19SD
Tikiake: D38999/20FD19SD.pdf
D38999/20FD19SCL
D38999/20FD19SCL
Tikiake:
D38999/20FD19SB-LC
D38999/20FD19SB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Tikiake: D38999/20FD19SB-LC.pdf
D38999/20FD19SC-LC
D38999/20FD19SC-LC
Tikiake: D38999/20FD19SD.pdf
D38999/20FD19SC-LC
D38999/20FD19SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/20FD19SC-LC.pdf
D38999/20FD19SC
D38999/20FD19SC
Tikiake: D38999/20FD19SC.pdf
D38999/20FD19SC-LC
D38999/20FD19SC-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel