| Tau Wae | D38999/20FD19PC | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1655 pcs | Pepa Raraunga | D38999/20FD19PC.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | Shielded | Rahi Rahi, MIL | D |
| Rahi Hiku - Whakauru | 15-19 | Rauemi Hee | Aluminum |
| Kua oti te Rei | Nickel | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | D3899920FD19PC SD38999/20FD19PC |
| Whakatakotoranga | C | Tae Mahi | -65°C ~ 200°C |
| Tau o nga Tauranga | 19 | Momo Tae | Panel Mount |
| Tae Whakatu | Flange | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Threaded | Whakaahuatanga Taipitopito | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |