D38999/20FD18SC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD18SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD18SC
Tau Wae D38999/20FD18SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1481 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899920FD18SC
SD38999/20FD18SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD18SC
D38999/20FD18SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1802 pcs
Tikiake: D38999/20FD18SC.pdf
RFQ
D38999/20FD18SC-LC
D38999/20FD18SC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2142 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/20FD18SD
D38999/20FD18SD
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Tikiake:
D38999/20FD18SB-LC
D38999/20FD18SB-LC
Tikiake: D38999/20FD18SB-LC.pdf
D38999/20FD18SC
D38999/20FD18SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/20FD18SC.pdf
D38999/20FD18SBL
D38999/20FD18SBL
Tikiake: D38999/20FD18SD.pdf
D38999/20FD18SC-LC
D38999/20FD18SC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT
Tikiake: D38999/20FD18SC-LC.pdf
D38999/20FD18SCL
D38999/20FD18SCL
D38999/20FD18SC-LC
D38999/20FD18SC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel