D38999/20FD15SC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD15SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III WALL MOUNT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD15SC
Tau Wae D38999/20FD15SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2012 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/20FD15SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD15SB
D38999/20FD15SB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
I roto i te taonga: 3012 pcs
Tikiake: D38999/20FD15SB.pdf
RFQ
D38999/20FD15SB-LC
D38999/20FD15SB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 5733 pcs
Tikiake: D38999/20FD15SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD15SC-LC
D38999/20FD15SC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Tikiake:
D38999/20FD15SC
D38999/20FD15SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20FD15SC.pdf
D38999/20FD15SC-LC
D38999/20FD15SC-LC
Tikiake: D38999/20FD15SC-LC.pdf
D38999/20FD15SC
D38999/20FD15SC
Tikiake: D38999/20FD15SC.pdf
Tikiake: D38999/20FD15SB.pdf
D38999/20FD15SD
D38999/20FD15SD
Tikiake: D38999/20FD15SD.pdf
D38999/20FD15SC-LC
D38999/20FD15SC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel