D38999/20FD15PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD15PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD15PD
Tau Wae D38999/20FD15PD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1592 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/20FD15PD
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD15PC-LC
D38999/20FD15PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 2669 pcs
Tikiake: D38999/20FD15PC-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD15PE
D38999/20FD15PE
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
I roto i te taonga: 1749 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/20FD15PD-LC
D38999/20FD15PD-LC
Tikiake: D38999/20FD15PD-LC.pdf
D38999/20FD15PD-LC
D38999/20FD15PD-LC