BACC63CU23-53SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU23-53SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 53C 53#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: BACC63CU23-53SN.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU23-53SN
Tau Wae BACC63CU23-53SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 53C 53#20 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1016 pcs Pepa Raraunga BACC63CU23-53SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CU23D35PN
BACC63CU23D35PN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: BACC 100C 100#22D PIN RECP CAD
I roto i te taonga: 787 pcs
Tikiake: BACC63CU23D35PN.pdf
RFQ
BACC63CU23-35SA
BACC63CU23-35SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 100POS CRIMP