BACC63CU17D26SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU17D26SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 26C 26#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: BACC63CU17D26SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU17D26SN
Tau Wae BACC63CU17D26SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 26C 26#20 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1183 pcs Pepa Raraunga BACC63CU17D26SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SOUBACC63CU17D26SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy