BACC63CU15-19PB
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU15-19PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS SQ FLNG W/PIN
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU15-19PB
Tau Wae BACC63CU15-19PB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS SQ FLNG W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1538 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa BACC63, 8D
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SBACC63CU15-19PB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63CU15-19PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS SQ FLNG W/PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded