BACC63CT25D61PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25D61PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 61C 61#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25D61PB.pdf
Waehere Stock 494 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25D61PB
Tau Wae BACC63CT25D61PB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 61C 61#20 PIN PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 494 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25D61PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SOUBACC63CT25D61PB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy