BACC63CT25-61PC
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25-61PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 61C 61#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25-61PC.pdf
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25-61PC
Tau Wae BACC63CT25-61PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 61C 61#20 PIN PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25-61PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A