BACC63CT25-29SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25-29SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 29C 29#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25-29SN.pdf
Waehere Stock 449 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25-29SN
Tau Wae BACC63CT25-29SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 29C 29#16 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 449 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25-29SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CT25-29SNH
BACC63CT25-29SNH
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE