BACC63CT25-24SA
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25-24SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25-24SA.pdf
Waehere Stock 424 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25-24SA
Tau Wae BACC63CT25-24SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 424 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25-24SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A