BACC63CT19D11SA
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT19D11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT19D11SA
Tau Wae BACC63CT19D11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1101 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa BACC63, 8D
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SBACC63CT19D11SA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63CT19D11SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CT19D11SA
BACC63CT19D11SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: BACC 11C 11#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 5039 pcs
Tikiake: BACC63CT19D11SA.pdf
RFQ
BACC63CT19-35SA
BACC63CT19-35SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP