BACC63CT19-32PA
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT19-32PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PIN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT19-32PA
Tau Wae BACC63CT19-32PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1201 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa BACC63, 8D
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SBACC63CT19-32PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Waehanga Kaihanga BACC63CT19-32PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded