BACC63CT17-26PC
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT17-26PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT17-26PC
Tau Wae BACC63CT17-26PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1288 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SBACC63CT17-26PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CT17-26PN
BACC63CT17-26PN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: BACC 26C 26#20 PIN PLUG NI
I roto i te taonga: 4521 pcs
Tikiake: BACC63CT17-26PN.pdf
RFQ
BACC63CT15D97SNH
BACC63CT15D97SNH
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1035 pcs
Tikiake: BACC63CT15D97SNH.pdf
RFQ
BACC63CT17-26PCH
BACC63CT17-26PCH
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Tikiake: BACC63CT17-26PCH.pdf
BACC63CT17-26PNH
BACC63CT17-26PNH
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE