8T724B61PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T724B61PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8T724B61PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 576 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T724B61PN
Tau Wae 8T724B61PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 576 pcs Pepa Raraunga 8T724B61PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26634
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A