8T720B39PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8T720B39PN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8T720B39PN-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 911 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T720B39PN-LC
Tau Wae 8T720B39PN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 911 pcs Pepa Raraunga 8T720B39PN-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-39
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-26564 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 39
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -