8T714F15PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T714F15PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 15C 14#20 1#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8T714F15PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 928 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T714F15PN
Tau Wae 8T714F15PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 928 pcs Pepa Raraunga 8T714F15PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26409
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A