8T624B61PA
Hua Hua
Tau Wae: 8T624B61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T624B61PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T624B61PA
Tau Wae 8T624B61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1192 pcs Pepa Raraunga 8T624B61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26206
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T624B61AA
8T624B61AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 61C 61#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1431 pcs
Tikiake: 8T624B61AA.pdf
RFQ
8T624B35PN-LC
8T624B35PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 128POS INLINE
I roto i te taonga: 1683 pcs
Tikiake: 8T624B35PN-LC.pdf
RFQ
8T624B61PA-LC
8T624B61PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE