8T624B19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8T624B19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 19C 19#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T624B19PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 992 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T624B19PA
Tau Wae 8T624B19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 992 pcs Pepa Raraunga 8T624B19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26176
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A