8T622F21PA
Hua Hua
Tau Wae: 8T622F21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 21C 21#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T622F21PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T622F21PA
Tau Wae 8T622F21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1190 pcs Pepa Raraunga 8T622F21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26116
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T622F35PN
8T622F35PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 100C 100#22D PIN PLUG
I roto i te taonga: 1191 pcs
Tikiake: 8T622F35PN.pdf
RFQ
8T622F35PN-LC
8T622F35PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 100POS INLINE
I roto i te taonga: 1637 pcs
Tikiake: 8T622F35PN-LC.pdf
RFQ
8T622F21PA-LC
8T622F21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE