8T622B55PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T622B55PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 55C 55#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T622B55PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T622B55PN
Tau Wae 8T622B55PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1168 pcs Pepa Raraunga 8T622B55PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-26106
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A